Mokykloje pradės veikti sensorinė erdvė

Kazlų Rūdos „Elmos“ mokykla darželis nuo 2023m. rugsėjo mėn. pradėjo įgyvendinti projektą –

Jautrių ir pažeidžiamų moksleivių psichologinės būsenos gerinimas pritaikant aplinką ir apmokant bendruomenę. Projektas finansuojamas Kazlų Rūdos savivaldybės ir Mocevičiaus įmonės „Ginalas“.

Šiuo metu projekto veiklos jau įsibėgėjusios ir eina į pabaigą: perorganizuojama pagalbinė patalpa, vietoje jos įrenginėjamas sensorinis kambarys, įvyko mokymai tėveliams, mokytojams, pravesta pamoka apie pykčio valdymą trečiokams, įsigijamos sensorinės priemonės.

Laukiamas projekto rezultatas – sukurta saugi erdvė (sensorinis kambarys) ne tik nusiraminimui, emociniam reguliavimui per regą, lytėjimą, klausą ir kitus pojūčius, bet ir savęs pažinimui, mokymuisi. Tikimasi, kad tai bus didelė pagalba pedagogams, mokytojų padėjėjams bei pastiprinimas tėvams. Mokiniai turės galimybę gauti savalaikę pagalbą, kad galėtų vėl sėkmingai sugrįžti į ugdymo procesą.

Ačiū mūsų rėmėjams – Kazlų Rūdos savivaldybei ir įmonei „Ginalas“, be kurių finansinės paramos ši idėja nebūtų tapusi realybe! Ačiū – aktyviems Valdorfo mokyklos bendruomenės tėveliams – už idėją, už pagalbą darbuose. Ačiū visai mokyklos darbuotojų ir pedagogų komandai už palaikymą, už supratingumą ir rūpestį mūsų visų vaikais.

Sekite informaciją – laukia sensorinės erdvės atidarymas!