Pasaulinę Žemės dieną minime

Kovo 20 d. mūsų mokyklos-darželio priešmokyklinukų komanda dalyvavo Kazlų Rūdos švietimo įstaigų renginyje „Mokausi tave mylėti, Žeme“, kuris buvo skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Renginį organizavo Kazlų Rūdos pagrindinė mokykla.

Prie Kazlų Rūdos savivaldybės, iškilmingai buvo iškelta Žemės vėliava, kuri savivaldybę puoš visą mėnesį. Viešojoje bibliotekoje kūrybiškai, meniškai pristatėme Žemės dienai skirtą, mūsų pieštą, „Žemės langą“. Smagią ir linksmą dainelę ugdytiniai dainavo su meninio ugdymo vadove Lina Bavikiniene.

Dalyvavome „Gudročio“ viktorinoje, kurioje turėjome atsakyti į mums iš anksto paruoštus klausimus. Sekėsi puikiai, visus atsakėme teisingai.

Apdovanoti ir smagiai nusiteikę sutikome pavasario lygiadienį, sužinojome apie Kazlų Rūdos lankytinas vietas, apie Žemės saugojimą ir branginimą, nes ją tik vieną teturime.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

Vilma Grikietienė