Edukacinių konkursų „Olympis 2017 – Pavasario sesija“ rezultatai

Kazlų Rūdos “Elmos” mokykla-darželis
Anglų kalbos konkurso rezultatai
# Mokinys Klasė Lygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1. Patricija Besarabovaitė 2 2 klasė 99% 85% I
2. Monika Bavikinaitė 2 2 klasė 99% 81% I
3. Rokas Gurgždaitis 2 2 klasė 97% 63% I
4. Milda Emilija Kemzūraitė 4 4 klasė 86% 59% II
5. Arnas Gutauskas 4 4 klasė 82% 50% II
6. Gustė Tiško 4 4 klasė 79% III
7. Ieva Karsokaitė 4 4 klasė 74% III
8. Mažvydas Balanius 4 4 klasė 72% III
9. Mija Avižienytė 4 4 klasė 71% III
10. Ernesta Majauskaitė 4 4 klasė 69%
11. Karolis Leščiukaitis 4 4 klasė 64%
12. Rokas Zymonas 4 4 klasė 58%
13. Henrika Čekanauskaitė 4 4 klasė 35%
Lietuvių kalbos konkurso rezultatai
# Mokinys Klasė Lygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1. Gerda Grikietytė 2 2 klasė 99% 95% I
2. Monika Bavikinaitė 2 2 klasė 97% 70% I
3. Rokas Gurgždaitis 2 2 klasė 97% 69% I
4. Lukas Pupius 2 2 klasė 88% II
5. Patricija Besarabovaitė 2 2 klasė 83% II
6. Karolis Leščiukaitis 4 4 klasė 95% 84% I
7. Ernesta Majauskaitė 4 4 klasė 86% II
8. Ieva Karsokaitė 4 4 klasė 78% III
9. Mija Avižienytė 4 4 klasė 77% III
10. Gustė Tiško 4 4 klasė 76% III
11. Milda Emilija Kemzūraitė 4 4 klasė 74% III
12. Arnas Gutauskas 4 4 klasė 67%
13. Rokas Zymonas 4 4 klasė 65%
14. Henrika Čekanauskaitė 4 4 klasė 64%
15. Mažvydas Balanius 4 4 klasė 56%
Matematikos konkurso rezultatai
# Mokinys Klasė Lygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1. Monika Bavikinaitė 2 2 klasė 91% 73% I
2. Lukas Pupius 2 2 klasė 90% 68% I
3. Patricija Besarabovaitė 2 2 klasė 82% II
4. Gerda Grikietytė 2 2 klasė 78% III
5. Andrius Puišys 2 2 klasė 72% III
6. Ernesta Majauskaitė 4 4 klasė 94% 89% I
7. Karolis Leščiukaitis 4 4 klasė 85% 67% II
8. Mija Avižienytė 4 4 klasė 71% III
9. Rokas Zymonas 4 4 klasė 67%
10. Ieva Karsokaitė 4 4 klasė 59%
11. Arnas Gutauskas 4 4 klasė 52%
12. Mažvydas Balanius 4 4 klasė 47%
13. Henrika Čekanauskaitė 4 4 klasė 43%
14. Gustė Tiško 4 4 klasė 37%
Informacinių technologijų konkurso rezultatai
# Mokinys Klasė Lygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1. Rokas Gurgždaitis 2 2 klasė 81% 73% II
2. Lukas Pupius 2 2 klasė 79% 69% III
3. Gerda Grikietytė 2 2 klasė 73% 58% III
4. Milda Emilija Kemzūraitė 4 4 klasė 57%
Pasaulio pažinimo konkurso rezultatai
# Mokinys Klasė Lygis
Rezultatas
Geriau už1
Laipsnis
1. Lukas Pupius 2 2 klasė 96% 82% I
2. Rokas Gurgždaitis 2 2 klasė 95% 79% I
3. Gerda Grikietytė 2 2 klasė 90% 58% I
4. Patricija Besarabovaitė 2 2 klasė 77% III
5. Ernesta Majauskaitė 4 4 klasė 83% 53% II
6. Karolis Leščiukaitis 4 4 klasė 78% III
7. Mija Avižienytė 4 4 klasė 77% III
8. Milda Emilija Kemzūraitė 4 4 klasė 77% III
9. Mažvydas Balanius 4 4 klasė 76% III
10. Ieva Karsokaitė 4 4 klasė 74% III
11. Rokas Zymonas 4 4 klasė 71% III
12. Henrika Čekanauskaitė 4 4 klasė 68%
13. Gustė Tiško 4 4 klasė 66%

1 – „Geriau už“ – kiek procentų Lietuvos mokinių aplenkė dalyvis.